Bikurabiyebipasta artık ekranlarda.

          Merhabalar.Uzun zamandır beklediğim gün geldi çattı... Nursel' in Mutfağına konuk olduğumuz programımız yayınlandı. Hepinizin ilgisi, önerileri, eleştirileri, iltifatları vs. kendimi Televizyonda izlerken duyduğum heyecanı bine katladı diyebilirim. :)

Hepinize çook ama çook teşekkür ederim,bu programın en güzel yanı bir an da bu kadar yemek ve pasta tutkunu hanımlarla diyalog kurabilmek oldu:)beni yakından tanıyanlar bilir iletişim benim için çok önemlidir. Konuşmayı paylaşmayı çok seviyorum! Umarım bu bizler için bir başlangıç olur pastalarla başlayıp çoook güzel konuşulacak sebeplerimiz olur.....

Çekimlerdeyken bu işi profesyonel olarak yapmanın verdiği rahatlık hep vardı. Reçeteleri anlatmaya, tarif etmeye başlayınca o an çekimde olduğumu unutuyordum ama ilk defa kamera, ışık, ses... yabancı olduğum birçok terimle ve beni izleyen, kaydeden onca kamerayla insan ister istemez heyecanlanıyor. (taa ki alışana kadar) çok güzel,enerji dolu bi ekiple ilk televizyon deneyimimi gerçekleştirmiş olmam benim için çok büyük bir şans(Volkan,Seyhan,Ayşe abla,Atilla,Emre,Serkan,Ceylan veee Nursel...hepsi birbirinden harika insanlar..hepsini tanıdığıma çok memnun oldum. 


Bugün  bütün yorumlarınızı tek tek okuyup cevaplandırmaya çalıştım,orada da belirttiğim gibi önerilerinizi dikkate alacağım derken inanın çok samimiydim,bugüne kadar hiç bir sosyal hesabımda reçete paylaşmamıştım.Ama bu yoğun ilgiden sonra sizlerin talepleriyle her gün yeni bir reçete paylaşmaya çalışacağım:)yani artık sık sık görüşeceğiz:))))
Aklınıza takılan bir diğer soru ise eğitimlerin ve siparişlerimin  nasıl olacağıydı şöyle aydınlatmak istiyorum o konuları da,aylık olarak yayınlamış olduğum eğitim programıma aynı düzende devam edeceğim,aylık kurs görsellerini de en kısa zamanda paylaşacağım sizlerle, siparişleriniz için de mail atmanız yada sosyal hesaplarımda belirtmiş olduğum numaradan ulaşmanız yeterli olacaktır.


Sevgiler

SULTAN

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder